رقابت های استارتاپی ثبت نام رایگان

در این سایت فقط با 20  هزار تومان فقط در تهران چلوجوجه کباب داغ و حرفه ای فوق العاده ارزان را برای مهمانی های مجلل خود سفارش دهید. (قیمت هر پرس چلوجوجه کباب: 19هزار تومان تا آخر سال 1399)

این چلوجوجه کباب 19 هزار تومانی قیمت مناسبی دارد و بسیار لذیذ است، چون اینترنتی سفارش می دهید. درست مثل تاکسی آنلاین که ارزان و به صرفه است.

این غذا مشابه همه کترینگ های سطح شهر در آشپزخانه ای بزرگ پخت شده و اسم آن را چلوجوجه کباب استارتاپی گذاشته ایم.

لذت سفارش غذای آنلاین استارتاپی با چلو جوجه کباب استارتاپی

هشدار: این سایت ابدا فروش نقدی ندارد، اگر می خواهید مبلغ غذا را کارت به کارت کنید، صرفا باید کل مبلغ غذا را به کارت بانک ملی 6037991755340175 به نام محمد  جعفر آباد واریز کرده و کد معرف و شماره فیش واریزی را به 09120191375 پیامک کنید. به هیچ کارت دیگری واریز نکنید. امکان پرداخت مبلغ غذا  درب منزل بعد از تحویل وجود ندارد. 

البته بهتر است تا جهت فرهنگ سازی سفارش غذای آنلاین، کل فرآیند پرداخت را آنلاین در همین سایت از طریق درگاه شاپرک انجام دهید. لازم است تا کد معرف را در قسمت نام و نام خانوادگی وارد نمایید. لازم است تا کد معرف را در قسمت نام و نام خانوادگی وارد نمایید. بدون وارد کردن کد معرف باید 30 هزار تومان نیز بابت پول پیک غذا بپردازید. عزیزانی که کد معرف را در قسمت نام و نام خانوادگی وارد می کنند، نیازی به پرداخت پول پیک ندارند و ارسال غذا برای شان رایگان است.


سفارش چلو جوجه کباب عمده (جوجه کباب ارزان با قیمت استارتاپی) ثبت نام رایگان سمینار استارتاپی ثبت نام شام و سفارش غذا برای شب سمینار استارتاپی ماست ماینینگ ساده (رایگان + کسب درآمد با نرخ رشد 0.01 ماست، روش کلیکی ساده) ماست ماینینگ جمله نویسی (رایگان + کسب درآمد با استخراج ماست و نرخ رشد 0.1 ماست، روش جمله نویسی)

فرم سفارش چلو جوجه کباب استارتاپی ( فروش عمده چلو جوجه کباب )

جوجه کباب استارتاپی شامل یک پرس برنج و جوجه کباب می باشد. مانند همان چلوجوجه کباب هایی که از کترینگ های سطح شهر تهران تهیه می کنید. با این تفاوت که ما با کلی رایزنی ارزان ترین قیمت ها را در سفارشات براش ما آماده کرده ایمیه مهمونی داریم که همگی آشنا هستند و می خوام یه غذایی بدم که هم با کلاس باشه و هم قیمتش گرون نشه. پس چلو جوجه کباب 23 هزار تومانی مناسب من است
یه مهمونی داریم در حد لالیگا و با مهمونا خیلی رودروایسی دارم و برام مهمه مجلل ترین مهمونی عمرم رو براشون بگیرم من چلو جوجه کباب 30 هزارتومانی را سفارش میدم

مبلغ کل سفارش: