رقابت های استارتاپی ثبت نام رایگان

سفارش شام سمینار

این رزرو غذا صرفا برای نهار سمینار دوشنبه 20 آبان دانشگاه امیرکبیر می باشد و حضور در این سمینار برای عموم مردم آزاد و رایگان است.

هیچگونه محدودیتی در تعداد سفارش غذا وجود ندارد. برای سفارش تعداد زیادی غذا کافی است تا سفارشات را به صورت تک تک به نام خودتان ثبت کنید. یعنی اگر فردی درخواست 1000 غذا را دارد، می بایست 1000 بار وارد این صفحه شده و 1000 بار فرم خرید را تکمیل نماید. به همین ترتیب فردی که یک غذا می خواهد کافی است تا یکبار ثبت نام و پرداخت انجام دهد.

رزرو غذا هیچ شرایطی ندارد و برای عموم(دانشجو، محصل، شاغل، غیر شاغل و...) آزاد است.

کلیه سفارشات غذای ثبت شده از ساعت 19 روز بیستم آبان در محل برگزاری سمینار ( خیابان حافظ، دانشگاه امیرکبییر، درب خیابان رشت، ساختمان فارابی) آماده و بصورت گرم قابل توزیع خواهند بود. توزیع تا ساعت 21 بطور پیوسته ادامه خواهد داشت.

ساعت 21 سمینار به پایان می رسد. حتما قبل از ساعت 20:30 برای تحویل غذا در دانشگاه حضور داشته باشید.

کلیه غذاها بیرون بر بوده و بصورت بسته بندی شده تحویل شما داده خواهند شد.

پس از پر کردن فرم زیر، هزینه غذا را بطور آنلاین از درگاه اینترنتی پرداخت خواهید کرد..

چلوجوجه کباب به صورت بسته بندی بیرون بر و همراه با برنج می باشد. چلوجوجه کباب دقیقا مشابه سایر رستوران های بیرون بر است و هیچ تفاوتی با سایر غذاها ندارد. صرفا با هدف فرهنگ سازی خرید آنلاین قیمت ها مناسب تر است.

در صورت ثبت سفارش و پشیمان شدن یا عدم حضور در سمینار، می توانید در سمینارهای بعدی غذای سمینار گذشته را دریافت کنید. شما می توانید از همه غذاها به صورت متنوع و همزمان سفارش دهید.

اگر خودتان در آن روز حضور نداشته باشید، دوستانتان نیز می توانند غذا را تهیه کرده و برای شما بیاورند.

بلافاصله بعد از انجام خرید موفق و ثبت سفارش، اطلاعات سفارش غذای شما در منوی بالای همین سایت، منوی "پیگیری سفارشات" و زیرمنو "پیگیری سفارش غذا" قابل مشاهده خواهد بود. توجه داشته باشید که نمایش اطلاعات به صورت بخشی از شماره موبایل به صورت ستاره شده است و اطلاعات هویتی ابدا نمایش داده نمی شوند.

می توانید با عضویت در کانال تلگرام رقابت های استارت آپی به نشانی https://t.me/Mbadbac/ و یا با دنبال کردن کانال اینستاگرام ما به آدرس https://www.instagram.com/sedayezende.ir/ اطلاعات بیشتری درباره مجموعه رقابت های استارت آپی و اهداف آن کسب کنید. ما سعی داریم تا فرهنگی را نهادینه کنیم که یک روز از ماه همگی (اعم از مرد و زن و شاغل و دانشجو و کارمند و محصل و پیر و جوان و کودک و ...) با حضور در دانشگاه امیرکبیر یک گام جدید در جهت توسعه کسب و کار برداریم. كانون همگرايي رويكردهاي بين المللي اميركبير (کهربا)، دانشگاه امیرکبیر، بیمه رازی، مجله علم و فناوری ایرانیان، مجله صدای زنده، روزنامه بازارکار و خبرگزاری ایلنا در این گام مشترک از حامیان مادی و معنوی رویداد رقابت های استارت آپی خواهند بود.

در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی هنگام خرید با 09384405469 تماس حاصل فرمایید.مبلغ کل سفارش: