رقابت های استارتاپی ثبت نام رایگان

سفارش شام سمینار

این رزرو غذا صرفا برای سفارش شام سمینار دوشنبه 5 اسفند دانشگاه امیرکبیر می باشد و حضور در این سمینار برای عموم مردم آزاد و رایگان است.

به هر نفر یک عدد چلوجوجه کباب رایگان اختصاص می یابد. لذا به تعداد نفراتی که در سمینار حاضر می شوید این غذا را رزرو کنید. رزرو غذا (سفارش شام) هیچ شرایطی ندارد و برای عموم(دانشجو، محصل، شاغل، غیر شاغل و...) آزاد و رایگان است.

کلیه سفارشات غذای در شب سمینار در محل برگزاری سمینار ( خیابان حافظ، دانشگاه امیرکبییر، درب خیابان رشت، ساختمان فارابی) آماده و قابل توزیع خواهند بود.

بلافاصله بعد از انجام سفارش موفق و ثبت سفارش، اطلاعات سفارش غذای شما در منوی بالای همین سایت، منوی "پیگیری سفارشات" و زیرمنو "پیگیری سفارش غذا" به آدرس قابل مشاهده خواهد بود. توجه داشته باشید که نمایش اطلاعات به صورت بخشی از شماره موبایل به صورت ستاره شده است و اطلاعات هویتی ابدا نمایش داده نمی شوند.

اگر برای ماست رایگان ثبت نام می کنید، امکان ثبت بیش از هزار عدد وجود دارد، اما نیاز است تا با مراجعه به http://bestad.ir/a درباره ماینینگ ماست بیشتر مطالعه داشته و پاسخ سوالات خود را آنجا بخوانید.

هنگام تحویل گرفتن ماست یا غذا نیاز است تا شماره موبایلی که با آن ثبت نام کرده اید را همراه داشته باشید.

می توانید با عضویت در کانال تلگرام رقابت های استارت آپی به نشانی https://t.me/Mbadbac/ و یا با دنبال کردن کانال اینستاگرام ما به آدرس https://www.instagram.com/sedayezende.ir/ اطلاعات بیشتری درباره مجموعه رقابت های استارت آپی و اهداف آن کسب کنید. ما سعی داریم تا فرهنگی را نهادینه کنیم که یک روز از ماه همگی (اعم از مرد و زن و شاغل و دانشجو و کارمند و محصل و پیر و جوان و کودک و ...) با حضور در دانشگاه امیرکبیر یک گام جدید در جهت توسعه کسب و کار برداریم. كانون همگرايي رويكردهاي بين المللي اميركبير (کهربا)، دانشگاه امیرکبیر، بیمه رازی، مجله علم و فناوری ایرانیان، مجله صدای زنده، روزنامه بازارکار و خبرگزاری ایلنا در این گام مشترک از حامیان مادی و معنوی رویداد رقابت های استارت آپی خواهند بود.

در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی هنگام خرید با 09384405469 تماس حاصل فرمایید.مبلغ کل سفارش: